KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15527131
nr 1552 7131
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1916. Bildmått: 9,5x7, yttermått inklusive ram: 40x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:22:45
100 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg